GO! Campus Herzele steunt goede doelen

De leerlingen van de KAZ-klas en van het Atheneum Herzele weten wat burgerzin betekent.Ze sloegen de handen in elkaar en ondernamen tal van acties om enkele goede doelen te steunen. Tijdens de projectdag rond Halloween werden heuse heksensoep en bloederige worstjes verkocht. De allerjongsten konden zich tijdens het eetfestijn laten grimmeren door onze leerlingen van verzorging-voeding en ook de kleine knuffelbeertjes van GO! for life waren in een mum van tijd uitverkocht. Tijdens de recreatietijd op school werden lekkere wafels verkocht en een groepje leerlingen zal tijdens de marktdag kerstliedjes zingen en warme soep verkopen. De school vroeg ook een TOP 3 aan tijdens de radiomarathon op Radio Star.

Door al deze hartige initiatieven van onze leerlingen zullen vijf Herzeelse jeugdverenigingen, Leefboerderij De Kanteling en de Warmste Week van Music For Life een financieel duwtje in de rug krijgen.